Rekuperatoriai

RENOVENT

KOMFOVENT

BROFER

ELECTROLUX

BROFER MINI REKUPERATORIUS

/cooper_hunter/

COOPER&HUNTER

Rekuperatorius yra specialios paskirties patalpų vėdinimo įrenginys, mechaniniu būdu paimantis iš patalpos orą, kuris keliauja per rekuperatoriuje esantį šilumokaitį ir jį sušildo. Tokiu būdu iš lauko paimamas oras, keliaudamas per šilumokaitį atgal į patalpas sušyla, grąžindamas iki 90 proc. iš patalpų paimtos šilumos. Toks patalpų vėdinimas neiššvaisto patalpų šilumos ir leidžia sumenkinti patalpų šildymo išlaidas. Taip jau yra, kad šiandieninė būstų architektūra turi daug kambarių, koridorių, kampų ir įvairiausių puikių vietų atsirasti drėgmei bei pelėsiui. Drėgmė atsiranda švarinant namų aplinką, naudojant dušą, netgi kvėpuojant. Pirmiausi blogos ventiliacijos ženklai yra kondensatas ant langų. Gali atsirasti juodi taškeliai kambario kampuose, taip pat ant lubų. Patalpas vėdinti būtina, nes tinkamas ir subalansuotas patalpų vėdinimas pašalina teršalus, suteikia daugiau dienos metu reikalingos energijos, pagerina miego kokybę ir nuotaiką, kadangi gaunama pakankamai deguonies.

Rekuperacija – tai ištraukiamo oro šilumos panaudojimas šalto oro pašildymui, taigi, rekuperacinė sistema yra skirta vėdinti patalpų orą. O rekuperatorius – tai įrenginys, kuris atlieka visą vėdinimo darbą iš patalpų ištraukiamo oro šilumą panaudodamas šviežiam lauko orui į patalpas pašildyti. Taip pat rekuperatorius keičia patalpos orą bei normalizuoja drėgmę, o tai padeda išvengti rasojančių langų ir pelėsio susidarymo, galiausiai, padeda saugoti šeimos sveikatą.

Įrengti įprastą ortakinę rekuperacinę sistemą reikia namo statybos etapu arba jį renovuojant, nes montavimo darbų metu reikia gręžti skyles pertvarose, montuoti ortakius, tada kabinti patį rekuperatorių, montuoti difuzorius ir atlikti kitus darbus (montavimo darbai atliekami etapais). O po tokių darbų reikia atlikti apdailos darbus. Todėl apie rekuperacinės sistemos reikalingumą reikia galvoti prasidedant būsto statybos darbams arba renovacijai.

Užpildykite užklausą ir gaukite 

geriausios kainos pasiūlymą: